Špatná minulost mě pronásleduje

Total
2
Shares

Vyrostla jsem v dětském domově, odkud jsem se chtěla co nejdřív dostat. Nesnáze s penězi jsem tedy vyřešila po svém. Začala jsem se živit tělem.

Na dětství moc pěkné vzpomínky nemám, pocházím z děcáku, tamní prostředí jsem nesnášela, a co nejdříve jsem proto chtěla vypadnout z místa, které vám nikdy skutečnou rodinu nenahradí. Jak ráda bych se všem dnes omluvila.

Neuměla jsem se postarat

Jenomže najít práci, kterou si zaplatíte živobytí se vším všudy, když nic moc neumíte, nebylo snadné. Prostě mé nedospělé představy se zcela rozcházely s realitou. Také jsem se to ale neměla kde naučit. Jenže na tuto výmluvu není nikdo zvědavý.

Dlužila jsem, kde se dalo, a jednoho dne jsem se ocitla v bezvýchodné situaci. Šli po mně exekutoři, neměla jsem kde bydlet a potřebovala jsem peníze. Krást jsem nechtěla. „Hele, u nás je takový luxusní podnik a hledají tam společnice,“ nabídla mi kamarádka.

„Přijdeš si tam na pěkné prachy!“ Neváhala jsem ani minutu. Sex mi nikdy moc neříkal, ale kvůli penězům se člověk trochu přemůže.

Hrála jsem roli

Říká se, že jsou to nejsnadněji vydělané peníze, ale ze začátku mi to rozhodně tak nepřipadalo. Brala jsem to jako roli a rozhodla jsem se ji hrát na maximum. Věděla jsem, že od lepších klientů mě dělí skvěle odvedená práce. Chlapi prostě chtějí na sex prostitutku, která je zapálená do akce, stejně jako oni. Po čase mi má snaha vynesla ovoce v podobě lepších kšeftů a přívalu peněz.

Udělala jsem se pro sebe

Když šlo vše konečně hladce, rozhodla jsem se zařídit si soukromý byteček a své klienty jsem si nenápadně přetáhla k sobě. Už mě nebavilo odevzdávat šéfovi většinu svých peněz. Navíc jsem si vybrala jen takové klienty, kteří mi byli příjemní. Už jsem se zkrátka nechtěla o ty peníze s nikým dělit.

I když příplatky za sex bez ochrany byly mnohonásobně vyšší, nikdy jsem se k této variantě nesnížila a dál provozovala bezpečný sex. Některé mé kolegyně si však za menší příplatek s ochranou hlavu nelámaly. Ve své branži jsem byla skvělá, chlapi si o mém „umění“ prý povídali i po hospodách, dveře se u mě netrhly a našetřené úspory dál narůstaly.

Můj start do života mě poučil a já už to nechtěla zažít. Nebyla jsem tedy zvyklá rozhazovat jako ostatní holky z branže, nevyhazovala jsem si z kopýtka, necestovala, neoblékala se draze, nechtěla jsem vyčnívat, prostě jsem už myslela na zadní kolečka. A alespoň naoko jsem se snažila žít normálním způsobem, i když jsem si vydělávala nevšedně.

Jednoho dne jsem řekla dost!

Časem se mi ale moje práce začala zajídat a já se zapsala ke studiu na vysoké škole, kterou jsem studovala dálkově na druhém konci republiky. Chtěla jsem začít znovu a svoji kariéru jsem pomalu, ale jistě dávala k ledu. O dva roky později jsem potkala chlapa, který mi změnil život a moje srdce zaplesalo láskou.

Poprvé v životě jsem byla zamilovaná a on byl na tom stejně tak. Naše romance se ubírala skvělým tempem, rozuměli jsme si, všechno bylo pohádkově krásné a řeknu vám, že milování z lásky je stejně to nejlepší. Byla to pro mě úplně nová zkušenost!

Poznal mě

Po ročním randění jsme se chtěli vzít. Už dříve jsem ale měla nepříjemný pocit, že je někde problém. Budoucí tchán se na mě díval spatra. Nijak jsem to neřešila a dál si žila šťastně. Den před svatebním dnem ale přišlo velké odhalení. Já ho totiž nepoznala, ale on mne ano! Otec mého Martina byl totiž můj bývalý klient!

Jenomže já si tváře klientů nepamatovala, zvlášť když někteří si pro orgasmus došli jen párkrát. Při svých služebních cestách si vyhazoval z kopýtka. To bylo v pořádku, ale mě do rodiny přijmout nedokázal! Přece si můj syn nevezme děvku, co dávala celému městu!“ nechal se slyšet a decentně pomlčel, jak to ví.

Přišla jsem o lásku

Nemělo smysl se bránit. Přišla jsem o lásku i o naději, že budu moci někdy žít bez cejchu prostitutky. Honza mi dal sbohem bez lítosti. Já zůstala sama a svůj život utápím v depresi, protože pozdě chápu chyby, kterých jsem se v mládí dopustila.

Dana O. (58), Brno

Také se vám může líbit