Astroložka mě varovala a já ji bohužel neposlechla

Total
1
Shares

Kdybych se bývala zachovala jinak, nemuselo dojít k tragédii!

O astrologii, stejně jako o dalších ezoterických vědách, jsem si dlouho myslela své. Brala jsem je jako neškodnou zábavu a pokud jim někdo věřil, nevadilo mi to. Pak se mi ale drsně potvrdilo, že tyhle věci opravdu fungují!

Šokovalo mě, kolik toho o mně ví!

Dostala jsem se do citových problémů, když mě vyhledal Adam, jeden dávný spolužák, se kterým jsem na střední škole chodila. Láska, kterou jsme tenkrát prožili, zůstala někde hluboko v nás a nyní se obnovila. Adam to měl snadnější, byl rozvedený. Já byla vdaná a vlastně mi nic nescházelo. Nedokázala jsem se rozhodnout, co mám udělat. Moje nejlepší kamarádka, které jsem se svěřila, mě poslala za svoji známou astroložkou. Ta mi prý přesně poví, co mi radí postavení planet. Nebrala jsem to až tak vážně, cítila jsem se ale vnitřně v takovém zmatku, že jsem byla vděčná za jakoukoliv pomoc. Astroložka mě díky protekci kamarádky přijala přednostně. Docela mě šokovalo, kolik toho o mně věděla. Částečně jsem to přikládala tím, že mluvila s mojí kamarádkou, ale znala i věci, o kterých nikdo neměl tušení. A k mému problému mi řekla, že mám svůj mimomanželský vztah rychle ukončit, jinak prý dotyčnému hrozí brzká smrt!

Nechtěla jsem se ho vzdát

Návštěva u astroložky mě spíše rozladila a naštvala. Tvrdohlavě jsem si opakovala, že se přece kvůli nějaké pochybné předpovědi Adama nevzdám. Dál jsem tedy svoji tajnou lásku udržovala. Manžel neměl o ničem tušení. Neměla jsem moc výčitek svědomí, city mezi námi dvěma dávno vyprchaly. Žili jsme spolu jenom ze setrvačnosti. Už jsem si v duchu začínala říkat, že jsem se vlastně rozhodla i bez astroložky, když mě jednoho dne zastihla krutá zpráva. Po cestě za mnou Adama srazilo na silnici auto. Stačil mi ještě napsat, že ho odvezli do nemocnice. Když jsem tam přijela, byl v bezvědomí a druhý den zemřel na následky vnitřního zranění. Hvězdy bohužel nelhaly a já cítím za Adamovu smrt vinu!

Ivana D. (47), Opava

Také se vám může líbit