Domů     Manželovu nevěru jsem odhalila díky kartářce
Manželovu nevěru jsem odhalila díky kartářce

Karty, pokud je někdo umí správně vyložit, vždycky odhalí pravdu. A na nás je, jak se s ní dokážeme vyrovnat.

Prostřednictvím tajemných sil se někdy dozvíme věci, které bychom radši ani nevěděli! Po pětadvacetiletém spokojeném manželství, během kterého jsme s Jaromírem neprošli žádnou velkou krizí, jsem si připadala jako spokojená žena.

Věděla jsem, že ne každý má takové štěstí jako já. Většina mých bývalých spolužaček nebo kolegyň z práce se rozvedla. Já jsem si nemohla na nic stěžovat.

Možná by to tak i zůstalo a já bych dál žila v blažené nevědomosti, ale jednoho dne mě při pohledu na inzerát v časopise napadlo, že bych si mohla jen tak pro zábavu dojít ke kartářce a nechat si vyložit svůj osud.

Předtím mě nic podobného nenapadlo, protože o výklad karet či snů, nebo čtení z ruky jsem se nikdy nezajímala. Ta myšlenka přišla spontánně a já se ji rozhodla zrealizovat. Bohužel.

Výraz její tváře se změnil

Návštěvu u kartářky jsem nebrala moc vážně, šla jsem tam opravdu jen tak pro pobavení. Kartářka byla žena v důchodovém věku. Působila velmi přátelsky a důvěryhodně. Překvapilo mě, kolik toho o mně ví.

Moje dobré pocity se ale vytratily poté, co tvář té paní zvážněla. Bylo vidět, že váhá, jestli mi má něco sdělit. Také se v tomto smyslu vzápětí zeptala – jestli prý chci znát nějakou nepříjemnou skutečnost.

Nechtěla jsem tomu věřit

V první chvíli jsem chtěla odpovědět, že nechci, ale pak zvítězila zvědavost a dala jsem najevo souhlas. Kartářka se zhluboka nadechla, podívala se mi zpříma do očí, a pak mi sdělila, že můj manžel je mi už dlouhou dobu nevěrný.

První reakcí na tuhle zprávu byl můj smích. Odmítala jsem tomu uvěřit. S Jaromírem jsme přece žádné problémy neměli! Naše manželství bylo spokojené. Kartářka následně upřesnila své odhalení: prý se jedná o manželovu spolupracovnici. Zamyslela jsem se.

Manžel skutečně pracoval jako hlavní ekonom jedné firmy a byl obklopený mladšími ženami. Já jsem na něho ale nikdy nežárlila. Poprosila jsem, zda by bylo možné upřesnit, o jakou z Jaromírových kolegyň se jedná.

Za svůj výklad nechtěla peníze

Paní mi znovu vyložila karty a popsala mi ženu, kterou jsem hned poznala. A uvědomila jsem si, že o ní Jaromír často doma mluvil, když mi líčil, co zažil během dne v práci. Zachovala jsem si chladnou hlavu a vzala rozum do hrsti.

Nemůžu přece jen tak na manžela vyrukovat s obviněním, které mám zatím potvrzené jen z karet. Možná by se mi vysmál do očí a já bych se pak musela stydět.

Kartářka mi navíc sama řekla, že bych se měla zdržet zbytečných scén a spíš se snažit manželovu lásku a vášeň znovu získat zpátky. Přesvědčila mě, když za své rady odmítla dohodnutou finanční odměnu. V tu chvíli jsem její slova začala brát vážně.

Vloudily se pochybnosti

Od toho dne jsem si začala Jaromíra více všímat. Předtím by mě bývalo nikdy nenapadlo pochybovat o tom, jestli mi to, co říká, je pravda, ale teď jsem se musela přesvědčit, jestli má opravdu tolik práce, kolik říká.

Často zůstával v kanceláři až do večera, nebo to alespoň tvrdil. Nikdy jsem mu nevolala na mobil, ale ten mohl vzít kdekoliv, třeba zrovna v ložnici u své milenky.

V práci jsem ho hledala marně

Rozhodla jsem se proto, že jednoho odpoledne po pracovní době za ním zajdu do firmy. Vymyslela jsem si historku o kolegyni, která rychle potřebuje nějaké finanční poradenství, nic jiného mě v tu chvíli nenapadlo. Bylo to stejně jedno.

Jaromír v práci přesčas nebyl, na rozdíl od toho, co mi ráno oznámil. Rozhodla jsem se rychle jednat. Zavolala jsem manželovi na mobil. Vzal to. Řekla jsem mu historku o té kolegyni a jen tak mimochodem se zeptala, jak dlouho se ještě v práci zdrží.

Ztropila jsem žárlivou scénu

Jaromír měl tu drzost, že mi do telefonu lhal, jak zůstal dnes v kanceláři sám a že toho má opravdu hodně. Dělala jsem, jakoby nic.

Večer, když přišel domů, neudržela jsem se a protože se ve mně mezitím nahromadil vztek i ponížení, hned jsem na manžela udeřila. Nezapíral. Přiznal všechno a ani se neptal, odkud to vím. Udělala jsem mu takovou scénu, že se nakonec sebral a odešel. Noc strávil jinde.

Měla jsem kartářku poslechnout

Nakonec to pro mě všechno dopadlo nejhůř, jak mohlo. Jaromír dal nakonec přednost své kolegyni z práce a požádal o rozvod. Byl to pro mě opravdový šok.

Z konce našeho manželství jsem se dlouho vzpamatovávala a trvalo roky, než jsem byla schopná navázat vztah s jiným mužem.

Vím, že jsem udělala chybu, protože jsem nedala na doporučení kartářky, abych manžela znovu zkusila k sobě připoutat a získat si ho svou láskou a péčí. Ale vím také jednu věc, kterou si budu pamatovat až do své smrti, a sice, že karty nikdy nelžou!

Veronika O. (61), Mělnicko

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
3.3.2024
Nikdy jsem nevěřila na pověry ani na zázraky. Přesto jsem jeden zažila na vlastní kůži. To když mi po těžkém úrazu pomohla tajemná energie svatého místa. Mám tetu, která je velmi zbožná. Celý život chodí do kostela a modlí se. Věří na zázraky a za všechno, co se jí v životě povedlo, děkuje Bohu a andělům. Já se tomu vždy posmívala a říkala jsem jí, že je blázínek. Teta Anežka ale pokaždé zdvihl
2.3.2024
Tajně jsme se chodili dívat do márnice. Tolik jsme toužili po dobrodružství, že jsme vymysleli sázku. Když padla noc, sešli jsme se na hřbitově... Když jsem byla malá, hřbitov v naší vesnici měl úžasné kouzlo. Patřil mezi staré sudetské hřbitovy, a tak byly jeho součástí i opuštěné polorozpadlé hrobky. Nás děti to místo děsilo a fascinovalo zároveň. Dveře do staré márnice byly rozbité, jako
2.3.2024
Byl to žertík, kterým jsem všechny zaskočila. Nakonec jsem ale byla překvapená hlavně já. Vyplnil snad kamínek, který jsem nosila na krku, to, co jsem si tolik přála? Ten přívěsek jsem si koupila na jarmarku. Okouzlil mě na první pohled. Miluju modrou barvu a tahle, kterou měl zvláštní kamínek zasazený v přívěsku, byla pro mě jako dělaná. V obci, kde se jarmark konal, jsme se ocitli s přítelem
29.2.2024
Když jsem se narodila, děda vysadil břízku. Byla to moje ochránkyně. Jednoho dne jsem poznala, jak velké spojení mezi námi bylo. Nejen mezi zvířaty a lidmi existuje zvláštní spojení. Podobnou moc mají také stromy a jiné rostliny. Možná tomu nevěříte, ale já vím, o čem mluvím, protože jsem před lety prožila na vlastní kůži něco neuvěřitelného. Chránila mě už od dětství Přitažlivost mezi na
28.2.2024
Babička Jarmila mi vždycky říkala, že jsem jako ona. Význam těchto slov jsem pochopila až ve chvíli, kdy zemřela. Když jsem byla malá, babička Jarmila mi často opakovala, že jsem jako ona. Tehdy jsem to nechápala. Dneska mi to už dává větší smysl. Vnitřní hlas Po smrti milované babičky jsem totiž okamžitě poznala, že se něco změnilo. Když babička zemřela, pocítila jsem, že ve svém těle ne
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Hrad Švihov: Prohlídku můžeme absolvovat i na lodičce
epochanacestach.cz
Hrad Švihov: Prohlídku můžeme absolvovat i na lodičce
Hrad Švihov v okrese Klatovy se na své vodní opevnění mohl vždy spolehnout s výjimkou husitských válek, kdy husité dokázali vodní příkop vypustit. Hrad pak v pozdější době ale úspěšně odolal i švédským vojskům. Císař Ferdinand III. se jeho nedobytnosti dokonce tak obával, že po třicetileté válce nařídil Švihov zbořit, aby se nemohl stát baštou protihabsburského odporu. Tento
Za návratem prý stojí kolegyně
nasehvezdy.cz
Za návratem prý stojí kolegyně
Velkolepý návrat herce Davida Gránského (31) do seriálu ZOO má zřejmě skrytý důvod! Dočkat se ho údajně nemohla kolegyně Sára Milfajtová (32), se kterou hraje pár. Jiskra mezi nimi měla přeskočit i
Domácí piškotová roláda
tisicereceptu.cz
Domácí piškotová roláda
Než nanesete na těsto krém, potřete ho vrstvou malinového džemu. Roládu dotáhnete k dokonalosti čokoládovou polevou. Ingredience Na těsto 3 vejce 80 g krupicového cukru 1 lžíce kakaa 100 g
Junghans kombinuje klasický design hodinek s moderním ležérním stylem
iluxus.cz
Junghans kombinuje klasický design hodinek s moderním ležérním stylem
Tyto hodinky nedělají kompromisy: nové Meister S Automatic jsou sportovní hodinky, které nezapřou svůj vztah k elegantní řadě Meister. Společnost Junghans představuje dva nové tříručkové modely z nere
V márnici na nás čekalo děsivé překvapení
skutecnepribehy.cz
V márnici na nás čekalo děsivé překvapení
Tajně jsme se chodili dívat do márnice. Tolik jsme toužili po dobrodružství, že jsme vymysleli sázku. Když padla noc, sešli jsme se na hřbitově… Když jsem byla malá, hřbitov v naší vesnici měl úžasné kouzlo. Patřil mezi staré sudetské hřbitovy, a tak byly jeho součástí i opuštěné polorozpadlé hrobky. Nás děti to místo děsilo a fascinovalo zároveň. Dveře do
Tajemství templářské kaple: Ukrývá zdroj pozitivní energie i záhadnou symboliku?
epochalnisvet.cz
Tajemství templářské kaple: Ukrývá zdroj pozitivní energie i záhadnou symboliku?
Středověký templářský řád je považován za jeden z nejznámějších i nejzáhadnějších v dějinách. Účast templářů na křížových výpravách tvoří legendy o jejich bohatství a znalostech. Pozdější úpadek řá
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
Masové koule s pikantní omáčkou
tisicereceptu.cz
Masové koule s pikantní omáčkou
Koule jednoduše napíchněte na párátko a servírujte s pálivou červenou omáčkou. Ingredience 500 g hovězího mletého masa 2 větší cibule 200 ml ostrého kečupu 4 stroužky česneku 2 nakládané kap
Ústup ledovců způsobuje podle českých vědců hlubokou změnu ekosystémů
21stoleti.cz
Ústup ledovců způsobuje podle českých vědců hlubokou změnu ekosystémů
Mizení pevninských ledovců je jedním z průvodních jevů globální klimatické změny. Důsledkem jsou změny v hydrologickém cyklu nebo ztráta biodiverzity. Na druhé straně se tím otevírají nové možnosti pr
Deprese jí znovu ničí život
nasehvezdy.cz
Deprese jí znovu ničí život
Ačkoli si herečka ze seriálu Ulice Anna Fixová (39) myslela, že se jí deprese do života nevrátí, bohužel se spletla. Nedávno sdílela na sociálních sítích, že si znovu musela říct o pomoct lékařům. Z
Leopold I.: Ze dne na den se mladík stává nejvyšší postavou v celé říši
epochaplus.cz
Leopold I.: Ze dne na den se mladík stává nejvyšší postavou v celé říši
Je jedním z nejdéle panujících králů a císařů u nás. Vládne takřka padesát let. Jeho armády zahánějí Turky dál od Vídně a zahajuji expanzi proti Osmanské říši. Korunu římské říše má ale nejistou. Pochovává příbuzné, jež díky vysokému věku přežívá, a během vlády se potýká i s morem a selskou vzpourou. Leopold (1640-1705) nemůže zpočátku
Kauza Licoricie z Winchesteru: Záhada smrti ženy, které dlužil i král
enigmaplus.cz
Kauza Licoricie z Winchesteru: Záhada smrti ženy, které dlužil i král
V Anglii třináctého století byla tato žena známou a respektovanou osobou i navzdory tomu, že byla židovského původu. Licoricia z Winchesteru se zabývala vysokými financemi, půjčovala peníze královské