Nebezpečný obraz mě vysával a škodil

Total
25
Shares

Co mě přivedlo k tomu malovat? Automatická kresba probudila můj šestý smysl? Může namalovat léčivý obraz každý?

Obecně se dá říct, že častěji nalezneme kladnou energii u obrazů a soch svatých, není to však pravidlo. Setkala jsem se už mnohokrát s andělíčky, kteří vyzařovali negativně, zatímco na mě na straně druhé příznivě zapůsobily abstraktní obrazy. Zejména automatická kresba mě oslovila. Vyzkoušela jsem si její účinky, a podařilo se mi tak zbavit se nepříjemných snů a nočních můr. Pokud chcete mít doma takový obrázek, o němž byste měli jistotu, že vyzařuje kladně, pak si jej můžete pořídit velmi snadno a levně. Nakupte dětem pastelky a nechte je pomalovat některou z bílých zdí v bytě. Uvidíte, s jakou radostí, elánem a pocitem štěstí to dělají. A všechny tyto pozitivní vibrace, které ze sebe dítko během svého „uměleckého projevu“ vydá, nasaje zeď jako houba. Rychle si všimnete, že tato stěna bude k sobě přitahovat všechny členy rodiny i návštěvy jako magnet.

Pohlaďte svou duši

Z toho vyplývá, že nezáleží ani tak na tom, co je na obrázku namalováno, jako na duševním rozpoložení autora ve chvíli, kdy umělecké dílo vytváří. Proto také jednotlivá díla jednoho autora nevyzařují stejnou energii. U malíře, malujícího léčivé obrazy, můžeme nalézt takový, který vyloženě škodí. Před časem jsem si pořídila jeden z obrazoobjektů Františka Blažíčka. Tento výtvarník se počítá mezi naše současné přední zástupce medikament artu. Jeho obrazoobjekty vyzařují živočišnou energii. Je vhodné si je pověsit nad postel, u žen odstraňují psychické blokády, člověk se pod jejich vlivem během spánku rychleji dobíjí energií. Budí se nejen dříve, ale i více odpočatý.

Vybil si při malování vztek

Přes všechny léčebné úspěchy pana Blažíčka jsem objevila v jeho tvorbě obraz, který ve mně budil, ačkoliv byl na první pohled celkem líbivý, velký odpor. Když jsem se autorovi svěřila s neblahými pocity z jeho výtvarného díla, nezdál se být překvapen. „To je tím,“ přiznal, „že jsem ten obraz maloval poté, co jsem absolvoval nepříjemné jednání na úřadech. Já jsem si pak malováním vybil vztek…“ Se zájmem jsme pak společně sledovali osud tohoto obrazu a je pozoruhodné, že i přes svoji zdánlivou atraktivnost se stal ležákem, který nikdo nechtěl.

Věra K. (59), Příbram

Také se vám může líbit