Domů     Šéf si políčil na moji vnučku
Šéf si políčil na moji vnučku

Můj šéf nenechal žádnou sukni na pokoji. Bylo mi to celkem jedno, dokud si neumínil, že svede moji sotva plnoletou vnučku!

Svého pana vedoucího, šéfíka, jak jsme mu s kolegyněmi říkaly, jsem měla celkem ráda. Bylo mu něco přes čtyřicet, ženatý, už poněkolikáté, a celkem pohledný. Také aby ne, když za víkend ujel na kole klidně i tři sta kilometrů!

Stýskalo se mi po vnučce

Občas jsem si z něho dělala legraci. Tvrdila jsem mu totiž, že tolik, co on ujede, já uplavu! Věřil tomu, protože netušil za jak dlouho. Kilometry naplavané v bazénu jsme si totiž pečlivě zapisovala.

Než, že bych byla tak puntičkářská, ale kamarádka z plaveckého klubu chtěla vytvořit nějaký rekord či co. Bylo mi to jedno, proč nevyhovět! Mohla jsem být ráda, že někam patřím, mám nějakou společnost.

Syn pořád jen pracoval a snacha, mimochodem moc hodná ženská, taky nevěděla, co dřív. A moje jediná vnučka byla už skoro rok daleko. Až za mořem. Moc jsem se těšila, až jí skončí školní vyučování a ona se konečně vrátí domů.

Psala mi maily, ale to není to samé, jako ji obejmout, dát pusu a povídat si s ní u nějaké dobroty. Nejraději měla svatební koláčky. Vždycky jsme jí napekla i do krabičky, aby si je mohla odnést domů. I z té daleké Ameriky mi psala, jakou má na ně chuť…

Mohla jsem na ni oči nechat

Když nastal den jejího příjezdu, nebo spíš příletu domů, měla jsme jich napečenou plnou krabici. „Nějak jsem to přehnala,“ musela jsem si přiznat při pohledu na ty zásoby. Část jsem odsypala do jiné krabice a vzala do práce. Panu šéfíkovi!

Chvíli brblal, že nesmí před cyklistickým maratonem přibrat, ale potom se do nich pustil. Přecpal se tak, že usnul ve své kožené manažerské židli. „Teda Evi, vy jste mi dala!

Doufám, že mi tu vaši vnučku alespoň ukážete, když jsem kvůli ní tak zhřešil…“ Vnučka se zjevila dřív, než jsem počítala. Z letiště totiž přijela rovnou za mnou! Dřív, než za svými rodiči! Dojalo mě to. A taky potěšilo! Konečně jsem jí mohla dát pořádnou pusu!

Nemohla jsem se na ni vynadívat. Vyrostla z ní krásná slečna s vlasy skoro do pasu! Když viděla koláčky, vrhla se na ně, aniž by tušila, že zrovna tyhle nebyly pro ni.

Šéf si z mých hrozeb nic nedělal

„Kdo mi to tu loupe perníček?“ zeptal se vtipně šéf, který přispěchal k mému stolu, hned jak vnučku uviděl. Začal se natřásat jako nějaký kohout na smetišti. Vnučka k mému údivu nezůstala pozadu. Zcela nepokrytě s ním flirtovala!

Vůbec jí nevadilo, že můj šéf byl skoro stejně starý jako její táta! „Ale babi, prosím tě. Ty toho naděláš! Já ho jen nechtěla urazit, abys neměla zle…“ uklidňovala mě, ale já si nebyla moc jistá, zda mluví pravdu, nebo jen tak mlží. Zato šéf měl jasno:

„Takovou kočku jsem už dlouho neviděl! Nebude vám vadit, když se trochu pobavíme…“ Přísně jsem na něho pohlédla. Pohrozila prstem! Zakroutila hlavou. On ale nedbal. Hned si vyžádal její telefonní číslo! Doufala jsem, že ho to přejde, ale ne. Byl jako omámený.

Nechtěl jí dát pokoj

„Měli jsme rande. Ta vaše vnučka je ale číslo!“ vychloubal se. Dostala jsem vztek. Nemohla jsme uvěřit, že moje vnučka si začala s ženatým a o hodně starším chlapem! „Co to vyvádíš?“ spílala jsem jí do telefonu, ale ona mi vše vysvětlila.

Prý to není, jak vypadá! No, tuhle větu říkají v každém špatném filmu! Ona ale nelhala. Se šéfem se sice sešla, ale jen na kafe. Nezávazně! „Babi, ani pusa nepadla. Ani za ruku jsem se nenechala vzít. A že se setsakra snažil!

Za pár dní mi ale volala úplně zoufalá: „Babi, co mám dělat, ten tvůj šéf mi pořád volá! Zve mě na další rande! Je neodbytný! Udělej něco, byl to přece jen žert!“ Pochopila jsem, že legrace skončila. Musím něco udělat! Se synem jsem se radit nemohla.

Dostal by určitě záchvat vzteku a šel by se porvat. Svěřit se s obavami snaše, se mi také nezdálo rozumné. Měla by o dceru strach! Nechtěla jsem jí přidělávat další starosti.

Pomohly až výhrůžky

Nezbylo mi, než mlsného šéfka vytrestat. Znemožnit! Vyfotit! O pomoc jsem požádala kolegyně. Byla mezi nimi i jedna stážistka. Moc milá a hezká holka! Kvůli mně se přemohla a místo obvyklých džínů roztrhaných na kolenou, se oblékla do kratičké sukně.

A ještě kratšího trička. Končilo jí nad pupíkem, aby byl vidět její piercing. Sedla si šéfovi na stůl, udělal dle mých instrukcí svůdnou pózu a já už jen fotila a fotila. Výsledek byl lepší, než jsem doufala. Šéf se tvářil na fotografiích jako mlsný kocour!

Na jedné měl dokonce položenou ruku na jejím stehnu! Hurá! Fotky jsem položila šéfíkovi na stůl. Když na mě tázavě pohlédnul, zeptala jsem se: „Nemám jich pár poslat vaší ženě?“

On jen mlčel. Ani se netvářil naštvaně. Spíš vyděšeně! O vnučce už ani neceknul. Nezavolal. Mluví jen o mých koláčcích. Prý, kdy mu je upeču, když už seká dobrotu!

Eva T. (57), Praha

reklama
Související články
8.12.2023
Moje kamarádka ze školy to uměla vždy roztočit, což jsem jí vždy trochu záviděla. Ve společnosti na sebe strhne veškerou pozornost. Už od školy jsem s ní vždy ráda chodila na pařby a později už jen na fajn večery, kolikrát jen ve dvou. Sice na sebe strhávala vždy pozornost všech mužů okolo, ale příliš mi to nevadilo. Sama jsem po obdivu tolik netoužila, zvlášť poté, co jsem se vdala. A nakonec
7.12.2023
Už několik let se jen velmi obtížně pohybuji i s hůlkou. Snažím se proto být maximálně opatrná. Abych se nedostala do situace jako před třemi lety. S krátícím se dnem si chodím nakupovat raději už dopoledne. Také provoz v ulicích je bezpečnější. To jsem si aspoň myslela ještě před třemi lety, než mne z mého omylu vyvedla nadmíru nepříjemná událost. Vypnutá světla Stejně jako jindy jsem se
6.12.2023
Bylo mi pětadvacet a moje máma se proměnila v dohazovačku. Naháněla mi ženichy ze všech stran. Její intriky mi ale přinesly jen samou ostudu. Když jsem byla mladá, nebylo zvykem, aby byla holka na vesnici ještě v pětadvaceti svobodná. A přesně to jsem byla já, neprovdaná, a navíc nezadaná. Pro moji mámu katastrofa. Propadla panice, že zůstanu na ocet, a došla k názoru, že mě provdá za každou
4.12.2023
Manželovi se přihlásil jeho dávný povedený kamarád, který mu nikdy nic dobrého nepřinesl. Vždy mu nosil smůlu, a teď ho přemluvil a zase zatáhl do karbanu. Rozjařená nálada nic dobrého nevěstila. A když jsem zjistila, z čeho pramení, stala se z podezření jistota. Manžel mi totiž radostně oznámil, s kým se náhodou potkal. Se svým dávným spolužákem. Hned jsem věděla, že z toho nekouká nic dobrého
1.12.2023
Naše veselka se nepovedla, je to vidět i z fotografií, které se bohužel neztratily. Bála jsem se, jak bude po tak zpackané svatbě vypadat náš budoucí život. Myslela jsem, že nemáme šanci. Byla to svatba narychlo, protože jsem se vdávat musela. Zároveň to ale byl jeden z nejhorších dní v mém životě, veselka se vůbec nepovedla. Hrozně jsem pak brečela mámě v náručí a ona mě ujišťovala, že zpackan
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Rakouské Alpy: Dva tipy pro milovníky adrenalinu
epochanacestach.cz
Rakouské Alpy: Dva tipy pro milovníky adrenalinu
Vylezte si na ledovec! Tyrolské ledovcové středisko Stubai, kde můžete lyžovat od října do června, je položeno ve výšce mezi 1750–3212 metry nad mořem. Největší skiareál na ledovci vám však kromě 34 sjezdovek nabídne i netradiční adrenalinový zážitek v podobě zdolávání zamrzlé stěny. Ta se tyčí do výšky 20 metrů přímo u horní stanice lanovky Gamsgarten
Dlouhodobé sezení zabíjí častěji než kouření či obezita. Braňte se!
epochaplus.cz
Dlouhodobé sezení zabíjí častěji než kouření či obezita. Braňte se!
Schválně si některý den změřte, kolik hodin během něj prosedíte. A to nejen v práci, ale i cestou do a z ní či večer na gauči před televizí. Výsledek může být překvapivý – až 14 či 15 hodin denně! Co takové dlouhé sezení udělá s vaším tělem? Kouření, alkohol, drogy, nadměrné slunění, špatná strava a přejídání jsou zničující,
Zradil ji ve chvíli, kdy jeho lásku nejvíce potřebovala
nasehvezdy.cz
Zradil ji ve chvíli, kdy jeho lásku nejvíce potřebovala
Osud si s herečkou několikrát nepěkně pohrál. Vždy ale sebrala zbytky svých sil a vyrazila do boje. Dnes se snaží žít jenom přítomností a užívat si každého dne. A zdá se, že to dokonale funguje. Kř
Půjčka do výplaty je receptem na různé nečekané výdaje
21stoleti.cz
Půjčka do výplaty je receptem na různé nečekané výdaje
Máte před sebou výdaje, s nimiž jste nepočítali? Krátkodobá půjčka může být dobrým pomocníkem. Je velmi rychlá a věcná, neptá se na detaily z osobního života a dovede pomoci vždy efektivně. Lze se
Má v srdci místo jen pro Kolečka?
nasehvezdy.cz
Má v srdci místo jen pro Kolečka?
Ačkoli už uplynulo od rozchodu herečky ze seriálu ZOO Denisy Nesvačilová (32) a scenáristy Petra Kolečka (39) několik měsíců, podle informací od našeho anonymního zdroje ho stále nedostala z hlavy.
Carnegie Hall: Slavný chrám hudby se zrodí na moři
epochalnisvet.cz
Carnegie Hall: Slavný chrám hudby se zrodí na moři
Jestliže pro horolezce je vrcholem Mount Everest a operní pěvec sní o La Scale, interpret klasické i populární hudby má jako nejvyšší metu Carnegie Hall, magickou koncertní síň v New Yorku.  
Záhada pojmenování města Pelhřimov i rejdiště místních čarodějnic a krvelačných běsů
enigmaplus.cz
Záhada pojmenování města Pelhřimov i rejdiště místních čarodějnic a krvelačných běsů
Nejznámější pověst o vzniku Pelhřimova, města v kraji Vysočina, uvádí jako jeho zakladatele pražského biskupa Pelhřima. Tento biskup se vydal jako prostý poutník pěšky na cestu do Říma. V místě blízko
Třetí ročník Czech National Spirits Competition vyhodnocen
iluxus.cz
Třetí ročník Czech National Spirits Competition vyhodnocen
Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků mezinárodní soutěže o nejlepší destilát a likér Czech National Spirits Competition 2023 proběhl v reprezentativních prostorech Strahovského kláštera v sobotu 2.
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
Ukrajinský boršč s hovězím masem
tisicereceptu.cz
Ukrajinský boršč s hovězím masem
Věděli jste, že skvělý boršč je ve skutečnosti nikoliv ruskou, ale ukrajinskou specialitou! Je dokonce zapsán jako dědictví UNESCO. Můžete si jej připravit třeba tímto způsobem. Suroviny 200 g z
Vlastně jsem se znovu narodila
skutecnepribehy.cz
Vlastně jsem se znovu narodila
Už několik let se jen velmi obtížně pohybuji i s hůlkou. Snažím se proto být maximálně opatrná. Abych se nedostala do situace jako před třemi lety. S krátícím se dnem si chodím nakupovat raději už dopoledne. Také provoz v ulicích je bezpečnější. To jsem si aspoň myslela ještě před třemi lety, než mne z mého omylu vyvedla nadmíru nepříjemná událost. Vypnutá
Kokosové pusinky
tisicereceptu.cz
Kokosové pusinky
Lehoučké nadýchané cukroví bez mouky je jako stvořené pro zdravé mlsání. Potřebujete 1 hrnek strouhaného kokosu 1/4 hrnku medu 1/2 lžičky mandlového/vanilkového extraktu špetku mořské soli 3